Çamlıca Mah. 145. Cad. No.10/4 Yenimahalle/Ankara
tren

Dumansız Mangal

Anasayfa » Dumansız Mangal

Bacasız Dumansız Mangal

Bahçenizde, terasınızda mangal yapıyorsunuz ama dumanından hem kendiniz rahatsız oluyorsunuz hem de komşularınız rahatsız oluyor. Mangal yapıyorsunuz ama misafirlerinizle dostlarınızla oturup sohbet edemiyorsunuz, çünkü gidip duş almanız ve üstünüzü değiştirmeniz gerekiyor. Veya, komşularınızın rahatsız olacağını düşündüğünüz için mangal yapmıyorsunuz. Bacasız dumansız mangal ürünümüz tam sizin ihtiyacınıza göre.

Dumansız mangal ürünümüzle klasik anlamda odun kömürü ile mangalınızı yaparken çevreye duman yaymazsınız. Mangal üzerinde bulunan elektrostatik filtre mangaldan çıkan dumanı tutar ve etrafa yayılmasını engeller. Kendiniz de misafirleriniz de komşularınızda mangal dumanından kurtulmuş olur. Mangal kapalı davlumbaz yapısı içine yerleştirilmiştir. Üzerinde bulunan fan mangaldan çıkan dumanı davlumbaz içerisinden filtreye doğru çektiği için davlumbaz içerisinden dışarıya duman kaçışı azaltılmıştır. Bu sayede mangal yaparken duman altında kalmaktan ve mangal kokmaktan kurtulmuş olursunuz.

Dumansız mangalın içinde bulunan mangalımız 40×30 cm ölçülerindedir. Üzerinde paslanmaz çelikten imal, yağ kanallı oluklu ızgarası vardır. Mangalın altı kömürün uzun süreli kullanımını ve daha stabil bir ısı vermesini sağlayan, restoranlarda da kullanılan termal taşla döşenmiştir. Aynı miktarda odun kömürü ile daha uzun süre mangal yapabilirsiniz ve ateşiniz daha stabil ısı verir.

Filtre verimini kontrol kutusu üzerindeki potansiyometreden ayarlayabilirsiniz.

Filtrenin çalışma şartlarına göre en iyi verimde olması için filtre ayar düğmesini kontrol kutusu üzerine taşıdık.

Cihaz üzerinde bulunan ön filtre ve elektrostatik filtreyi ev tipi bulaşık makinasında yıkayabilirsiniz.

Ürünümüz galvaniz sac üzeri fırın boyalıdır.

Dumansız mangalımızın videosunu buradan seyredebilirsiniz.

Oteller ve Restoranlarda Kullanımı

Dumansız mangalımızı otel bahçesinde kullanalabilirsiniz. Mangal ölçüsü 30×40 cm dir. Otelin ihtiyacına göre köfte, tavuk, balık, et mangalı ayrı ayrı alarak toplam kapasiteyi arttırabilirsiniz.

Filtrelere ön kapaktan ulaşılır. Akşamları mutfak personeli filtreleri çıkartıp bulaşıkhane personeline teslim eder. Filtreler ulaşık makinasına kolaylıkla konulabilir. Sabah bulaşıkhane personeli filtreleri mutfak personeline teslim eder. Mutfak personeli filtreleri yerlerine koyabilirler. Bu sayede otel teknik ekibine de ilave bir yük binmemiş olur.

Benzer şekilde mevcutta tost sandviç pişiren restoranlar da ızgara ürünler satmak istediklerinde dükkanlarının bacası yoksa bu ürünümüzü kullanabilirler. Küçük dükkanlar için uygun fiyatlı kolay bir çözüm sağlar.

Daha büyük kapasiteli sistem çözümlerimiz için F-AIR elektrostatik filtrelerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: