Çamlıca Mah. 145. Cad. No.10/4 Yenimahalle/Ankara
tren

Otomatik Yıkama Sistemi

23.03.2021
584

Elektrostatik filtrelerin verimleri diğer filtrelerden farklı olarak çok daha fazla parametreye bağlıdır. Yüklenen elektriğin voltajını, DC kalitesini, iyonizer ve kollektör tasarımı gibi. Çalışma şartlarında elektrostatik filtreler havanın sıcaklığından, neminden, hızından, partikül boyut ve geometrisinden, partikülün elektrik yüklenip yüklenmemesinden, partikülün ne kadar polarize ve iyonize olabildiğinden, partikülün özgül ağırlığından vb. etkilenir. Bunlara ilaveten elektrostatik filtrenin veriminde en önemli etken temizliğidir. Elektrostatik filtre kirlendiğinde verimi hızla düşer. Sürekli temiz tutulması sağlanmalıdır.

Otomatik Yıkama Sistemi

Temiz olmayan bir elektrostatik filtrede diğer faktörlerin önemi kalmaz. Bu nedenle otomatik yıkama sistemi elektrostatik filtrelerin vazgeçilmez bir parçası olmalıdır.

Otomatik yıkama sistemimizin mekanik ve otomasyon ekipmanları ekoloji ünitesi üzerine monte edilmiş pano içerisindedir. 90 x 60 x 30 cm ölçülerindeki panoya sıcak su ve elektrik besleme bağlantısı yapmak yeterlidir.

Otomatik yıkama sistemi şebeke basıncıyla çalışır, ilaveten basınçlandırma pompası ve depolama tankına ihtiyaç duymaz. 2,5 bar şehir şebeke suyu basıncı yeterlidir.

Otomatik yıkama pis su gideri mümkünse yağ seperatörüne bağlanmalıdır.

Kendisi alüminyum olan elektrostatik filtrelerin yıkanmasında kostik kesinlikle kullanılmamalıdır.

Elektrostatik filtre temizliği için özel olarak geliştirdiğimiz deterjanımız yüksek etki, uygun fiyat avantajı yanında alüminyumla kesinlikle reaksiyona girmez. Otomatik yıkama sistemimizden en yüksek faydayı alabilmeniz için kendi deterjanımızın kullanılmasını tavsiye ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: