Çamlıca Mah. 145. Cad. No.10/4 Yenimahalle/Ankara
tren

Ekoloji Ünitesi Otomasyon Paneli

23.03.2021
737

Ekoloji ünitelerimiz için geliştirilmiş olan otomasyon paneli sayesinde filtre çalışma ve arıza bilgileri, fan çalışma ve arıza bilgisi, anlık tüketimi ve otomatik yıkamanın ayar ve arızaları 7” LCD ekran üzerinden takip edilir. Mutfakta görünür bir yere konulacak paslanmaz çelik 7” LCD panel ve 60 x 90 x 30 cm ölçülerinde kontrol panosundan oluşur.

Ekran üzerinden fan hızı slide bar ile manuel ayarlanabilir ve daha sonra fan hızı egzoz sıcaklığına bağlı olarak talep bazlı kontrole geçer. Sıcaklığa bağlı talep bazlı hız kontrolü fan tüketiminde %50 tasarruf sağlamaktadır.  Otomasyon paneli aynı zamanda taze hava fanı için de hız konumlandırmasını ModBus üzerinden yapar. Ekoloji ünitesi egzoz fanı ve taze hava klima santrali fan hızı farklı çarpanlarla sürülerek mutfak içerisinde basınç dengelemesi yapılır. Taze havayı işleme maliyetleri de değerlendirildiğinde talep bazlı hız kontrolü yatırım maliyetini kısa sürede karşılar.

Otomasyon paneli aynı zamanda otomatik yıkamanın ayarlarının yapılmasını ve çalışma/arıza durumlarının kontrolünü de sağlar. Dozajlama süresi, tekrar sayısı, çalışma saatleri, talep bazlı fan hız kontrolü tepki hızları bu panel üzerinden ayarlanabilir. Otomatik yıkamanın su basınç ve sıcaklık arızaları, selenoidlerin arızaları, deterjan bitti veya deterjan pompası arızaları, sıcaklık sensörleri arızaları ekran üzerinden verilir.

Otomasyon panelimiz işletme maliyetlerini düşürmekle birlikte ekoloji ünitesi üzerinde tam hakimiyet sağlamanızı mümkün kılar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: