Çamlıca Mah. 145. Cad. No.10/4 Yenimahalle/Ankara
tren

Elektrostatik Filtreli Ekoloji Ünitesi

23.03.2021
836

Ekoloji ünitelerimiz 23 farklı kesit ile 90.000 m3/h’e kadar hava debisinde EN 1886’ya göre TÜV onaylı EUROVENT sertifikalı klima santrali yapısı içerisinde yer alan elektrostatik filtre ve aktif karbon filtre gruplarından oluşur. Eurovent performans değerleriyle uyumluluğu onaylı seçim programıyla elektrostatik filtre ve aktif karbon filtreler filtreleme ihtiyacına göre esnek biçimde seçilip uygulanır. Isı geri kazanım uygulamaları veya elektrostatik filtrenin taze hava tarafında kullanımı gibi her türlü uygulama kolaylıkla tasarlanır. Sanayi tesislerinde kullanıma uygun ön soğutma, evaporatif soğutma, paslanmaz çelik iç cidar v.b. her türlü çözüm sunulur.

 

Elektrostatik filtreler hava içerisindeki partikülleri tutmakta çok etkilidirler. ASHRAE elektrostatik filtrelerle tutulabilecek partikül boyutunu 0.001 mikron olarak vermiştir. Elektrostatik filtreler çok küçük partiküllerin tutulmasında en etkin filtrelerden olmakla birlikte yıkanarak tekrar kullanılabilmeleriyle işletme maliyetlilerinde düşüş de sağlarlar.

Ekoloji ünitesinin en önemli parçası olan elektrostatik filtreleriz 2.500 m3/h debi için 507×444 mm kesit, 9 iyonizer, 14 m2 kollektör alanı ve yüksek kaliteli 11kV DC voltaj beslemesiyle yüksek verime sahiptir. Elektrostatik filtre verimlilik testimiz “EN ISO 16890” ve “ASHRAE Handbook DOP  Penetration Test” metodlarının birleşimi şeklinde gerçekleştirilmiştir. 0,5 µm partikül boyutu için %98 üzerinde verim TURKAK akreditasyonlu bağımsız firma tarafından belgelendirilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: