Çamlıca Mah. 145. Cad. No.10/4 Yenimahalle/Ankara
tren

Elektrostatik Filtre Temizlik Kimyasalı

Anasayfa » Elektrostatik Filtre Temizlik Kimyasalı

Elektrostatik filtre temizlik kimyasalı

Elektrostatik Filtre Temizlik Kimyasalı

Elektrostatik filtreler sürekli olarak yağ ve duman tuttukları için kirlenirler ve belirli aralıklarla yıkanmaları gerekir.
Bazı markaların ayda bir diye kataloglarında yazmasına rağmen NFPA96 kurallarına göre elektrostatik filtreler en uzun 1 haftalık periyodda temizlenmelidirler. Bizim saha tecrübelerimizde gözlemlediğimiz kadarıyla bir gün çalışan filtrenin bile verimi düşmektedir.
Yağ ve duman üzerlerinde kuruduğunda temizlik işlemi daha zor hale gelir. Elektrostatik filtre temizlik kimyasalımız bu amaç için geliştirilmiştir ve alüminyumla kesinlikle reaksiyona girmez. Otomatik yıkama sistemimizde kullanılmak üzere geliştirilmiş olmakla birlikte elde temizlik için de ihtiyaca bağlı olarak değişen oranlarda sıcak su ile karıştırılarak püskürtme şeklinde de kullanılabilir.

Elektrostatik filtre temizlik kimyasalımız sulandırılarak ev temizlik işlerinde de kullanılabilir ve çok iyi sonuçlar verir. Banyolarda biriken kireç artıkları için de sabun artıkları için de kullanılır. Kireç ve sabun artıklarını çok daha kolay temizlemekle birlikte tekrardan kireç ve sabun artığı birikme süresini de uzatır.

Paslanmaz Çelik Yüzey Temizliği

Mutfağımızda bulunan paslanmaz çelik yüzeylerin temizliğinde de güvenle kullanılabilir ve çok etkilidir. Paslanmaz çelik yüzeyler üzerinde bulunan inatçı lekeleri temizler. Ayrıca mutfak, banyo bataryalarının temizliğinde, lavabo ve klozet temizliğinde de kullanılabilir.

Zemin Temizliği

Deterjanımız daha çok sulandırılarak cam ve zemin temizliğinde de kullanılabilir. Cam ve zemin yüzeyler hızlı kuruması nedeniyle iz bırakmadan kolayca temizlenir. Bu yüzeylerdeki kirleri de kolaylıkla çıkartmanızı sağlar.

Genel Mutfak Gereçleri Temizliği

Davlumbaz, mikrodalga fırın, elektrikli fırın temizliğinde de harika sonuçlar alırsınız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: